نام نرم افزاری قدرتمند برای طراحی کاراکترها و خلق شخصیت های سه بعدی و دو بعدی می باشد. این نرم افزار قدرتمند با ابزار پیشرفته موجود در خود به کاربران توانایی ساخت تصاویر سه بعدی در محیط های مختلف را می دهد. توانایی بالا در طراحی و لایه بندی های مجزا از هم بر روی تصویر و رنگ از برتری های این نرم افزار محسوب می شود.

 

 

از ویژگی های موجود در این نرم افزار می توان به موارد زیر اشاره نمود:

- قابلیت ساخت و طراحی شخصیت های مجازی سه بعدی

- قابلیت استفاده شخصیت های خلق شده در بازی ها ، فیلم ها ، انیمیشن های سه بعدی و ...

- قدرت بالا در پردازش تصاویر به صورت لحظه ای

- کنترل ابزارها و پروژه در هنگام طراحی با استفاده از رابط کاربری مناسب

- پشتیبانی از تکنولوژی CUDA (تکنولوژی ارائه شده توسط nVidia) و همکاری با شرکت nVidia برای تولید و ارائه ی هر چه بهتر تصاویر و فیلم های سه بعدی زیباتر

 

 

 

 

این نرم افزار مناسب برای طراحان بافت و جزئیات اشیای سه بعدی است و ترکیبی از لایه های بافت و جزئیات را در یک رابط کاربری ساده و شهودی در اختیار کاربر قرار داده است و سازگاری و پشتیبانی کامل از فایلهای نرم افزار های معروف سه بعدی دیگر مانند LightWave 3D , Modo , 3Ds Max , Maya , Carrara و ... را دارد.

 

 

 

 

 

ابزارهای موجود در این نرم افزار برای خلق آبجکت های مورد نظر بسیار کارا بوده و میتوان گفت ، قدرتمند ترین ابزار های مدلینگ با روشی موسوم به 3D model Sculpting - روشی که میتوان با حجاری یک سطح به شکل دلخواه رسید - در این نرم افزار ارائه شده است.

 

 

 

آخرین بروزرسانی در دوشنبه, 01 آذر 1389 ساعت 19:58