DAZ Studio

دوشنبه, 01 آذر 1389 ساعت 19:03 |
(0 نظر)

 

 

 

DAZ Studio نرم افزاری قدرتمند برای طراحی و ساخت اشکال و انیمیشن های سه بعدی می باشد. این نرم افزار، ابزاری منحصر بفرد برای طراحی هنری دیجیتالی و انیمیشن، با استفاده از شخصیت های مجازی، حیوانات، وسایل نقلیه، لوازم ، محیطهای مختلف و غیره می باشد. تنها کافی است بسادگی شی و تنظیمات مورد نظر خود را انتخاب نموده و لوازم را مرتب نموده ، نور را تنظیم کنید، و شروع به خلق کارهای هنری زیبا نمایید .

 

این نرم افزار طیف گسترده ای از ابزارهای محبوبی است که برای طراحی اجرام سه بعدی و انیمیشن های ۳بعدی بسیار زیبا به کار گرفته می شود. این نرم افزار توانایی کار با پروژه های تحت فرمت Collada را دارا می باشد و همچنین ابزاری برای ویرایش فریم های کلیدی و ابزاری فوق العاده برای میکس کردن را نیز در خود دارد.

این نرم افزار تمامی توانایی هنرمندان ، عکاسان ، سازندگان فیلم ها ، انیماتورها و … را در به نمایش در می آورد. توسط این نرم افزار چه حرفه ای ها و چه افراد مبتدی می توانند تصاویری زیبا و مؤثر خلق کنند که برای هر هدفی قابل استفاده می باشد. توسط این نرم افزار شما تنها بر روی هنر خود توجه می کنید و نه بر روی پیچیدگی و گرانی ابزارها

 

 

 

قابلیتهای کلیدی نرم افزار :

- ایجاد میانبرهای دلخواه صفحه کلید

- قابلیت Undo/Redo چندگانه

- بازبینی شتابدهنده سخت افزار OpenGL

- پشتیبانی از قابلیت Drag and Drop

- وارد کردن تنظیمات کاربری از نسخه های پیشین

- قابلیتهای مدلسازی قدرتمند

- قابلیتهای افکت گذاری و رندر کردن

- رندر نمودن بصورت تصاویر با کیفیت کامپیوتری

- پشتیبانی از یردازشگرهای چند هسته ای

- پشتیبانی از OpenGL

- پشتیبانی از فرمتهای OBJ, OBZ, JPG, DSI, PNG, TIFF, BMP, BHV

- خروجی بصورت فیلمهای AVI

و ...

 

سایر عناوین مشابه (بر اساس تگ ها)

آخرین بروزرسانی در دوشنبه, 01 آذر 1389 ساعت 19:09

Add new comment